Akcja Charytatywna

„Prezent pod choinkę dla Dzieci z Domów Dziecka w Kowalewie” – to akcja, którą organizujemy w naszym przedszkolu już od 6 lat. W tym roku zbieraliśmy dla dzieciaków kubki. Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu Rodziców za każdym razem wspólnie osiągamy piękne i szczytne cele – uczymy nasze dzieci wrażliwości na potrzeby innych, życzliwości, tolerancji, pokazujemy, jak wspaniała i radosna jest magia pomagania. Bo jak pisze Margarete Seemann – austriacka poetka – „Branie napełnia ręce, dawanie- SERCE…”. Dziękujemy zatem wszystkim darczyńcom za wielkie serca i okazane wsparcie. Wyrazy wdzięczności składamy również na ręce Pani Anny Skomra, której szczodry gest wzbogacił naszą akcję i dzięki której  wychowankowie Domów Dziecka oprócz kubeczków, otrzymali także imienne, jedyne i niepowtarzalne bombki . DZIĘKUJEMY!

Elżbieta Wtulich