Czwartkowe przedpołudnie przedszkolaki z grupy „Pszczółki” spędziły na wycieczce w szwalni „Poziomka”

Na zaproszenie Państwa Martyny i Klaudiusza Kwiecińskich, właścicieli firmy „Poziomka” dzieci z grupy 4-latków odwiedziły tutejszą szwalnię „POZIOMKA”. Przedszkolaki miały okazję poznać pracę wykonywaną w szwalni, z zainteresowaniem przyglądały się pracy szwaczek, obejrzały z bliska urządzenia krawieckie, poznały narzędzia i akcesoria ich pracy. Zwiedziły też pomieszczenie eksponujące gotową kolekcję odzieży. Z wielkim przejęciem obserwowały czynność szycia na maszynie.
Każde dziecko otrzymało prezent- spodnie i bluzę. Ponadto, dzieci otrzymały „ścinki” kolorowych materiałów oraz kolorowe serduszka wycięte z materiału w ich obecności. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku. Dzieci podziękowały za miłe przyjęcie i miło spędzony na czas.
Wyprawa w tak ciekawe miejsce była dla naszych maluszków ogromnym przeżyciem.

Anna Tuchcińska