Dzień Babci i Dziadka

9 lutego 2021r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji: ,,Dnia Babci i Dziadka’’. W tym wyjątkowym dniu dzieci z grup: Biedroneczki, Pszczółki i Sówki przygotowały występ artystyczny, podczas którego recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. 
W przygotowanym wystąpieniu, wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób. Babcia i Dziadek, zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka, dlatego też pamiętna ,,chwila” została uwieczniona na nagraniu, które niebawem trafi do wyjątkowych odbiorców.                                                                                                                  Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego-nie tylko w dniu ich święta!

Aneta Burakowska

Biedronki

Pszczółki

Sówki