Dzień Dziecka

Dnia 28 Maja 2024r. w Publicznym Przedszkolu „Dzieciątka Jezus” w Mławie został zorganizowany Dzień Dziecka. Świętowaliśmy jeden z najradośniejszych dni na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Podczas imprezy wychowawcy wraz z nauczycielami zajęć dodatkowych przeprowadzili różnorodne gry i zabawy sportowe, które cieszyły się zainteresowaniem dzieci. Przedszkolaki chętnie brały udział we wszelkiego rodzaju aktywnościach: pokonywali tory przeszkód, skakali w dal, przeciągali line, grali w gry zręcznościowe, m. in. ” Kolorowe wyspy”, wykorzystywali do zabawy chustę animacyjna, puszczali bańki mydlane. Pogoda nam dopisała, było pięknie i słonecznie. Nie mogło zatem zabraknąć tak uwielbianych przez dzieci zjeżdżalni. Wszystkie przedszkolaki korzystały z dmuchańcow: zamku z dużą zjeżdżalnia i mini torem przeszkód oraz zamku z dużą zjeżdżalnią. Czas spędzony n świeżym powietrzu umilał nam piękny śpiew dzieci pod wodzą p. katechetki. W tle przez cały dzień słychać było radosną, rytmiczną muzykę. A w powietrzu unosiło się mnóstwo różnokolorowych baniek mydlanych puszczanych przez najmłodszych podopiecznych. Podczas tak aktywnego dnia na dzieci czekał poczęstunek przygotowany pod altaną na placu zabaw. Każdy mógł ugasić swoje pragnienie lemoniadą, wodą. Nie zabrakło również owoców, słonych przekąsek i lodów. Radość dzieci to zawsze najlepsza forma podziękowania, a faktem jest ze dziś uśmiechy dzieci były pełne i szczere.

Magdalena Boczkowska

Biedronki

Pszczółki

Sówki

Zerówka