Dzień Pluszowego Misia

W czwartek 25 listopada w naszym przedszkolu, jak co roku, obchodziliśmy bardzo ważne święto „Dzień Pluszowego Misia”. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko miało w sercu swojego przyjaciela- Misia.  Dzieci poznały historię powstania pluszaków, każdy z bajkowych misiów miał dla dzieci zadanie. Nie brakowało tańców, wierszy, piosenek o tematyce misiowej. Chętne dzieci mogły skosztować także przysmaku wszystkich misiów- miodku. Dzieci wykazały się także sprawnością, przeszły misiowe tory przeszkód, a na koniec brały udział w misiowym quizie. Naszych przedszkolaków odwiedził niezwykły gość – Miś Teddy. Już dziś z niecierpliwością czekamy na kolejne Święto Pluszowego Misia. Najważniejszy, główny cel imprezy- wspólna, zgodna zabawa- został osiągnięty.”

Marta Pikus

BIEDRONKI

PSZCZÓŁKI

SÓWKI

ZERÓWKA