Dzień Pluszowego Misia

Dziś, tj. 24 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy wyjątkowe święto – Dzień Pluszowego Misia. Każdy z przedszkolaków przyniósł tego dnia swoją ulubioną maskotkę. Było dużo przytulania, wspólnej zabawy i słuchania oraz oglądania bajek. W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały historię ich święta, oglądały o nich bajki, prezentację przedstawiającą ilustracje i imiona różnych misiów. Bawiły się m.in. przy piosenkach: „Ja jestem niedźwiadek”, „Jadą, jadą misie”, „Stary niedźwiedź mocno śpi” brały udział w różnych zabawach ruchowych, quizach, zgadywankach, wykonywały prace plastyczne. Po chwilach wytężonej pracy znalazł się czas na poczęstunek. Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami oraz pokazać ich swoim koleżankom i kolegom z grupy.

Grażyna Majewska

Biedronki

Pszczółki

Sówki

Zerówka