Dzień Przedszkolaka

„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się,od najmłodszego, aż po starszaka wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”!

20 września – to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków. „Biedroneczki, „Pszczółki, „Sówki”i  grupa „O” hucznie obchodziły Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Nie obyło się bez dużej ilości świetnej zabawy i uśmiechów.  Wszystkie grupy dzień rozpoczęły od wspólnego obejrzenia spektaklu teatralnego przygotowanego przez Studio Artystyczne EFEKT. Tego dnia przedszkolaki również ochoczo brały udział w zaproponowanych zabawach ruchowych m.in: uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej, zmagały się z balonami, rzucały kółkami do celu oraz rozwiązywały quiz dotyczący przedszkola oraz ich grupy. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Na koniec czekała na dzieci niespodzianka, czyli słodki poczęstunek. Wszystkim przedszkolakom jeszcze raz składamy serdeczne życzenia! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Biedronki

Pszczółki

Sówki

Zerówka