„DZIEŃ RODZINY”

  Piknik rodzinny pod hasłem „Dzień Rodziny” zapisał się na stałe w kalendarz imprez organizowanych przez Przedszkole „Dzieciątka Jezus”. Tego roku obchodziliśmy go 22 czerwca.  Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom pikniku wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Pogoda w tym dniu wyjątkowo nam sprzyjała a słońca prawdziwie letniego nam nie zabrakło.
Tegoroczną imprezę rozpoczęliśmy od występów naszych przedszkolaków. Każda z grup tj. „Biedroneczki”, „Pszczółki” i „Sówki” zaprezentowały swoje wiersze i piosenki dla swoich ukochanych rodziców z okazji ich święta. Zwieńczeniem występów było wręczenie przez dziecko własnoręcznie wykonanych upominków swoim rodzicom.
Następnie wspaniałą zabawę wszystkim uczestnikom pikniku zapewnił pan Krzysztof, który był wspaniałym wodzirejem imprezy. Nie zabrakło tańców, konkursów dla dzieci i rodzin, baniek mydlanych i innych atrakcji takich jak: malowanie twarzy, tworzenie kwiatków i piesków z balonów, dmuchańce, basenowe kulki, wata cukrowa, popcorn. W czasie pikniku wszyscy mogli zasmakować pysznych domowych ciast, grillowanych kiełbasek, deserów i wiele, wiele innych smakołyków, których wymienić tu nie sposób. Oczywiście wszystko zostało przygotowane przez wspaniałe grono „naszych przedszkolnych” rodziców. Za co z serca dziękujemy! <3
W miłej atmosferze czas pikniku szybko minął. Z imprezy pozostało wiele fotografii, dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników naszego pikniku.

Wszystkim uczestnikom pikniku dziękujemy za cudowną zabawę!!!