IX Międzyprzedszkolny konkurs kolęd

pt. ,, Kolęduje Tobie moje serce” online został rozstrzygnięty

Podajemy wyniki:
Kategoria 5 – latki:
I miejsce – Ignacy Koźlakiewicz z Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 2 w Mławie
II miejsce – Natalia Chojnacka ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Mławie
III miejsce – Róża Krystkiewicz z Publicznego Przedszkola ,,Dzieciątka Jezus” Parafii Św. Rodziny w Mławie
Kategoria 6 – latki:
I miejsce – Nikola Betlińska z ZPO nr 1 w Mławie, Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 1 w Mławie
II miejsce – Magdalena Snarska z ZPO nr 2 w Mławie
III miejsce – Gabriel Szymański z ZPO nr 3, Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 4 z oddziałami integracyjnymi w Mławie
Pozostałe osoby dostały wyróżnienie.
Ze względu na obecną sytuację pandemiczną nasz wyjątkowy konkurs musiał być przeprowadzony w sposób online.
 13 dzieci z mławskich przedszkoli zaprezentowało bardzo wysoki poziom umiejętności wokalnych, podtrzymując tym samym piękną, polską tradycję śpiewania kolęd. Przedszkolaki zachwyciły wszystkich swoimi prezentacjami muzycznymi i dostarczyły wielu wzruszeń słuchającym. Występy małych artystów oceniało Jury, które wzięło pod uwagę dobór repertuaru, pamięciowe opanowanie tekstu i melodii oraz czystość, a także poprawność wykonania utworu. Dzieciom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a opiekunom dziękujemy za współpracę, nagranie i przesłanie filmów do naszego Przedszkola.

E. Wtulich
G. Majewska