Konkurs Kolęd i Pastorałek

W dniu dzisiejszym (18.01.2023r.) w naszym Przedszkolu odbył się IX Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek pod hasłem: „Powitajmy Maleńkiego”. W konkursie wzięło udział łącznie 15 dzieci 5-6 letnich z mławskich przedszkoli i szkół. Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji śpiewania kolęd, a także zaprezentowanie umiejętności wokalnych. Dzieci pod kierunkiem wychowawców oraz rodziców przygotowały się dzielnie do konkursu. Wszyscy pięknie zaśpiewali, czego wynikiem było trudne głosowanie naszego jury. 
Wszystkie dzieci dostały dyplomy oraz drobne upominki za udział w konkursie. Trzech laureatów dostało również nagrody rzeczowe.
Jesteśmy również dumni z naszych przedszkolaków: Stasia z grupy „0” oraz Antosia z grupy „Sówki”, którzy reprezentowali nasze przedszkole.
Serdecznie gratulujemy laureatom:
1. Malva K.
2. Wiktor W.
3. Natalia Ch.
Wszystkim dzieciom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.