Konkurs Zimą i latem podróżuję z tatą

W naszym przedszkolu odbył się konkurs ekologiczny pt. „ Zimą i latem podróżuję z tatą ”. Warto nadmienić, iż konkurs ten odbył się w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego: ,, Piękna Nasza Polska Cała”, w którym bierzemy udział od początku roku szkolnego. W konkursie, w którym należało przygotować pojazd z surowców wtórnych i materiałów ekologicznych, wzięło udział aż 39 dzieci wraz Tatusiami. Autorzy prac wykazali się dużą pomysłowością i kreatywnością, każda praca była oryginalna i niepowtarzalna. Dzięki stosowaniu różnorodnych form pracy odkrywa się u dziecka nowe zdolności. Wspólne spędzanie czasu z dzieckiem to w dzisiejszych czasach duża wartość, jaką Rodzice mogą dać swojemu dziecku. Racjonalne spędzanie czasu z dzieckiem i wspólne działania odgrywają ważną rolę w rozwoju osobowości dorastającego człowieka. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Tatusiów koordynujących pracę. Chcemy nadmienić, iż komisja miała bardzo trudne zadanie przy wyborze zwycięzców.

W grupie Biedronki:
I miejsce: Tymoteusz Matuszewski,
II miejsce: Antoni Błaszkiewicz,
III miejsce: Blanka Pikus,

W grupie Pszczółki:
I miejsce: Wojciech Sobotka,
II miejsce: Leon Tuszyński,
III miejsce: Zofia Wiśniewska,

W grupie Sówki:
I miejsce: Natalia Szklarska,
II miejsce: Emila Materska,
III miejsce: Zofia Licbarska,

W grupie „0”:
I miejsce: Jan Wodowski,
II miejsce: Łucja Kasza,
III miejsce: Marcel Hołownia.

Monika Florkowska
Grażyna Majewska

Biedronki

Pszczółki

Sówki

Zerówka