Międzynarodowy Projekt Edukacyjny: „PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA”

Publiczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Parafii Świętej Rodziny w Mławie bierze udział w Międzynarodowym Projekcie ,,Piękna nasza Polska cała”. Celem projektu jest kształtowanie postaw patriotycznych u najmłodszych, uwrażliwienie na piękno, folklor i tradycje Polski oraz kształtowanie tożsamości narodowej dzieci.
Poprzez realizację zadań tematycznych dzieci poznają historię państwa polskiego, jego symbole narodowe, tradycje, zwyczaje czy obrzędy ludowe. Działania projektowe będą też okazją  do tego, by budzić wśród najmłodszych i ich rodzin poczucie tożsamości narodowej i regionalnej, dumy z bycia Polakiem a także do wzmacniania więzi z rodzicami i integracji placówek oświatowych z terenu całej Polski.