Mikołajki w Przedszkolu

Mikołajki to dzień, na który dzieci czekają z ogromną niecierpliwością. Wszyscy przygotowują się do niego bardzo starannie i dużo wcześniej, wykonując mikołajkowe dekoracje w sali. W poniedziałek (06.12.2021 r.) nadszedł długo wyczekiwany przez dzieci dzień. Wszystkie przedszkolaki ubrały się do przedszkola na czerwono, a ich głowy zdobiły mikołajkowe czapki oraz świąteczne opaski. Niestety nie udało się spotkać św. Mikołaja, mimo głośnego dźwięku dzwoneczka. Jednak przedszkolaki nie były zawiedzione, ponieważ św. Mikołaj zostawił ogromne pudła z prezentami. Dostarczył je niepostrzeżenie i pojechał dalej… Nikt nie dostał rózgi, ponieważ w naszym przedszkolu są same grzeczne dzieci.  Radość z prezentów była wielka. To był wspaniały, pełen niespodzianek i radości dzień. Dziękujemy św. Mikołaju do zobaczenia za rok!

Grażyna Majewska

Biedronki

Pszczółki

Sówki

Zerówka