mikołajki

Mikołajki

W poniedziałkowy poranek, tuż po śniadaniu, nasze przedszkole odwiedził   Św. Mikołaj. Dzieci oczekiwały niezwykłego gościa z dużą niecierpliwością, co chwilę wyglądały przez okna, by zobaczyć tajemniczego pana – Św. Mikołaja, w czerwonym stroju z długą białą brodą. Robiły także w tym dniu prace plastyczne z wizerunkiem Mikołaja. Podekscytowane, wyczekiwały Świętego, nasłuchując radosnego okrzyku „ho ho ho”.

Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał na siebie długo czekać. Tuż przed przystąpieniem do zajęć, Mikołaj pojawił się za oknami przedszkola. Wszystkie dzieci, widząc niezwykłego gościa ,,wybuchły’’ okrzykiem radości. Wizyta Mikołaja minęła w miłej i magicznej atmosferze, wzbudziła wiele emocji. Każda z grup, otrzymała prezenty do swoich sal. Wszystkie dzieciaki jeszcze długo po spotkaniu, przeżywały ten dzień.

Aneta Burakowska