Piknik rodzinny – Dzień Rodziny

Piknik rodzinny pod hasłem „Dzień Rodziny” tego roku obchodziliśmy 20 czerwca. Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi. Imprezę rozpoczęliśmy od występu grupy „0” oraz pożegnania dzieci które już kończą edukacje w naszym przedszkolu. Grup tj. „Biedroneczki”, „Pszczółki” i „Sówki” zaprezentowały swoje wierszyki, piosenki oraz tańce dla swoich ukochanych rodziców z okazji ich święta. Po występach dzieci wręczyły upominki swoim rodzicom, które własnoręcznie wykonały. Jedną z atrakcji były warsztaty z Jasiem Pociechą, którego dzieci uwielbiają. Przedszkolaki świetnie się bawiły oraz brały chętnie udział w zorganizowanej zabawie. Następnie wspaniałą zabawę wszystkim uczestnikom pikniku zapewnił pan Krzysztof, który był wspaniałym wodzirejem imprezy. Nie zabrakło tańców, konkursów dla dzieci i rodzin, innych atrakcji takich jak: dmuchańce, wata cukrowa, popcorn. W czasie pikniku wszyscy mogli zasmakować grillowanych kiełbasek, deserów i wiele, wiele innych smakołyków, których wymienić tu nie sposób. W miłej atmosferze czas pikniku szybko minął. Z imprezy pozostało wiele fotografii, dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników naszego pikniku.

Monika Florkowska