Rodzinne Warsztaty Wielkanocne w grupie Sówki

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, który jest wyczekiwany zarówno przez dzieci jak i dorosłych. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom. W naszym przedszkolu nadszedł czas świątecznych przygotowań i dekoracji. 
Właśnie z tej okazji zaprosiliśmy naszych Rodziców dzieci z grupy „Sówki” z naszego przedszkola na warsztaty plastyczne o tematyce Świąt Wielkanocnych. Podczas wspólnej zabawy mogliśmy przyozdobić i udekorować swoje świąteczne wianki, które później zabraliśmy do swoich domów.
Dzięki warsztatom dzieci mogły pochwalić się przed Rodzicami efektami swojej twórczej pracy. Był to czas na spędzenie ze sobą kilku chwil i zacieśnienie relacji rodzinnych oraz wychowawczych. Ten dzień minął pod znakiem wspólnej zabawy i miłej atmosfery.
Wszystkim „moim” przedszkolnym dzieciom i ich rodzicom serdecznie dziękuję za zaangażowanie i  za mile spędzony czas.
Jesteście niezastąpieni !

Ania