Sala zabaw „Podwórko”

Na zakończenie roku szkolnego najmłodsza grupa ,,Biedronki” odwiedziła sale zabaw „Podwórko” . Dzieci rozpoczęły naszą wycieczkę przejazdem autobusem do wyznaczonego celu. Humory dopisywały dzieciom już podczas wycieczki. Po przybyciu na miejsce zostaliśmy bardzo serdecznie przywitani i zaproszeni do wspólnej zabawy. Dzieci miały do dyspozycji ogromną konstrukcję zabawową, a w niej labirynty, zjeżdżalnie, basen z piłeczkami, trampoliny, mini samochody, ogromne klocki do układania i wiele innych atrakcji. Wszystkie zabawy przebiegały w bardzo wesołej i radosnej atmosferze. ,,Biedronki” miały okazję ćwiczyć umiejętności manipulacyjne i sprawnościowe. Wszyscy doskonale się bawili co widać na zdjęciach. Zadowoleni, lekko zmęczeni, ale pełni wrażeń i emocji, pożegnaliśmy się z tym bajkowym miejscem i wróciliśmy do przedszkola. Dziękujemy za wspólnie spędzony rok szkolny i życzymy udanych słonecznych wakacji!

Monika Florkowska