Spotkanie z Mikołajem

Piątkowe południe przedszkolaki z grupy ,,Sówek” i grupy ,,0’’ spędziły w atmosferze pełnej atrakcji w Laboratorium przygody w Mławie, gdzie czekał na nie wyjątkowy gość. Radość i uśmiech dzieci wywołało spotkanie ze Świętym Mikołajem i jego pomocnikiem Elfem. Wszystkie dzieci, powitały Mikołaja śpiewając piękne piosenki.
Usadowiony w wielkim czerwonym fotelu Mikołaj, trzymający dzieci na kolanach, skrupulatnie wysłuchiwał o jakich prezentach dzieci marzą pod choinką. Po czym wręczył, słodki upominek.
Następnie nadszedł czas na zabawę.  Św. Mikołaj zapomniał o swoim już podeszłym wieku oraz tuszy i razem z dziećmi zjeżdżał z górki na pontonach. Radość była ogromna! Kolejną atrakcją było zdobienie bombek, które dzieci na pamiątkę zabrały do domu. Był to dzień pełen wrażeń i radości! Dzieci jeszcze długoooo po powrocie, żyły dniem spędzonym z Mikołajem.