Wigilia

Wigilia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, na który czekamy i przezywamy uroczyście w naszym przedszkolu. Tym razem odbyła się 23 grudnia, dzieci w galowych strojach wprowadzały nastrój oczekiwania na wyjątkowe, niecodzienne wydarzenia. W salach przedszkolnych wysłuchały życzeń, które złożyły im panie wychowawczynie. Następnie wszyscy zasiedli do pięknie, własnoręcznie przystrojonych stołów, na których czekał świąteczne przekąski. Wspólnie zaśpiewali kolędy i pastorałki. Oczywiście nie zabrakło wizyty Świętego Mikołaja. Okazało się, że każdy z przedszkolaków był grzeczny i dostał prezent.  Czas upłynął w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Wszyscy poczuli zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia.