Wigilia

Dnia 23 grudnia w uroczystych strojach z uśmiechem na twarzy rozpoczęliśmy spotkanie wigilijne w naszym przedszkolu. Spotkanie te rozpoczęliśmy odczytaniem fragmentu Pisma Świętego, następnie podzieliliśmy się opłatkiem składając sobie najserdeczniejsze życzenia. Przedszkolaki wspólnie z wychowawczyniami udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Wszystkie dzieci z przedszkola „Dzieciątka Jezus” są bardzo grzeczne dlatego, odwiedził ich Święty Mikołaj. Długo wyczekiwany gość obdarował wszystkich pięknymi prezentami, a dzieci obdarowały Świętego Mikołaja wierszami i piosenkami.
W tym uroczystym momencie składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Marta Pikus

Biedronki