Wizyta Księdza Biskupa Mirosława Milewskiego

W dniu 18 kwietnia 2023 roku w ramach wizytacji parafialnej mieliśmy zaszczyt gościć Biskupa Diecezji Płockiej ks. Mirosława Milewskiego. Biskupowi towarzyszył Proboszcz naszej Parafii ks. Kanonik Sławomir Kowalski, ks. Łukasz Chruściel oraz asystent Jego Ekscelencji.
W imieniu całej społeczności przedszkolnej – dzieci, nauczycieli, pracowników, rodziców ks. Biskupa powitała Dyrektor Przedszkola Pani Aneta Chmielewska.
Delegacja przedszkolaków podarowała ks. Biskupowi piękny bukietu kwiatów. Przedszkolaki wręczyły także upominek, przypominający o odwiedzinach w naszym przedszkolu.
Ks. Biskup podziękował za serdeczne przyjęcie, a następnie wszystkich pobłogosławił. Na pamiątkę spotkania Ksiądz Biskup wpisał się do kroniki przedszkola oraz zrobił z dziećmi wspólne zdjęcie.
To spotkanie, tak piękne i wzruszające wniosło wiele ciepła do naszego codziennego przedszkolnego życia i z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.