Wycieczka ,,Pszczółek” do sali zabaw „Motylkowo”

8 grudnia 2022 r. dzieci z grupy ,, Pszczółki” wybrały się na wycieczkę do sali zabaw „Motylkowo”. Był to czas nie tylko na rozwijanie ogólnej sprawności fizycznej przedszkolaków, ale także okazja do doskonałej zabawy i rozładowania dziecięcej energii, a co najważniejsze – radosnej zabawy. Z ogromnym entuzjazmem i dużą dawką energii przedszkolaki korzystały z dostępnych w sali sprzętów m. in.:  zjeżdżalni, basenu z piłeczkami. Dzieci miały okazję uczestniczyć w świątecznych warsztatach – piernikowaniu. Ogromną atrakcją był św. Mikołaj, z którym Pszczółki świetnie się bawiły, szepnęły mu o swoich wymarzonych prezentach i dostały od niego lizaki. Oprócz tych pyszności dzieciaczki zjadły również watę cukrową. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wróciły do przedszkola. Przedszkolaki z niecierpliwością czekają już na kolejną wycieczkę.