Wyjście do sali zabaw Motylkowo

W poniedziałek 21 marca grupa ,,Biedronki” wybrała się po raz drugi w tym roku szkolnym do sali zabaw Motylkowo. Z ogromną radością świętowaliśmy pierwszy dzień wiosny. Do Motylkowa pojechaliśmy autobusem. Humory dopisywały dzieciom już podczas wycieczki. Po przybyciu na miejsce zostaliśmy bardzo serdecznie przywitani i zaproszeni do wspólnej zabawy. Jednak zanim zaczęliśmy wszystkie dzieci zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w sali zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo.
W tym bajkowym miejscu dzieci miały do dyspozycji ogromną konstrukcję zabawową, a w niej labirynty, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, mini samochody, piłki do skakania, ogromne klocki do układania i wiele innych atrakcji. W przerwie szalonych zabaw ,,Biedronki” zjadły pyszną watę cukrową. Sala zabaw to wymarzone miejsce dla przedszkolaków, w którym mogły aktywnie, atrakcyjnie i kreatywnie spędzić czas. Była to doskonała okazja do integracji naszej grupy oraz spożytkowania niezamierzonych pokładów energii naszych maluchów. Zadowoleni, lekko zmęczeni, ale pełni wrażeń oraz emocji, pożegnaliśmy się z Motylkowem i wróciliśmy do przedszkola. Było super!

Grażyna Majewska