Zakończenie roku przedszkolnego

Zakończenie Roku Przedszkolnego i Dzień Rodziny odbyły się 20.06.2024r. Rozpoczęły się od uroczystego apelu przygotowanego przez najstarszą grupę, czyli „Zerówkę” oraz kilkoro dzieci z grupy „Sówki”. Dzieci ubrane na galowo i w biretach na początku zaprezentowały taniec Polonez. Następnie złożyły rodzicom szczere życzenia, zaśpiewały dla nich piosenkę i rozdały prezenty. Wtedy przyszedł czas na drugą część występów, którą zapowiedziała piosenka, o tym jak sprawić by wakacje były bezpieczne. Dzieci w krótkich wierszykach podsumowały swój czas w przedszkolu oraz podziękowały wszystkim biorącym udział w ich edukacji i wychowaniu oraz sobie wzajemnie za wspólnie spędzony, wspaniały czas. Na koniec pożegnały wszystkich zgromadzonych wzruszającą piosenką. Dzieci te po raz ostatni zaprezentowały swoje umiejętności na naszej przedszkolnej scenie. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola wraz z nagrodą w postaci książki. Pani Dyrektor, wychowawcy oraz cała kadra i pracownicy życzą dzieciom na nowej szkolnej drodze samych sukcesów i radosnych doświadczeń oraz słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Sylwia Krzesińska