Zakończenie roku

22 czerwca 2021r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego grupy ,,Sówek’’. Zakończenie było wyjątkowe. W tym dniu żegnaliśmy szczególnie 5-cioro dzieci, które opuszczają progi naszego przedszkola oraz dzieci, które ukończyły oddział przedszkolny i rozpoczną dalszą naukę w naszej zerówce. Jako pierwsi przetrą szlaki nowego miejsca. Dzieci, w większości były z nami od samego początku. Rozpoczynały one edukację jako 3-latki i przeszły trzyletni tryb edukacji. W tym czasie śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały. Łza się w oku kręci jak to szybko zleciało…:( Ponadto rok przedszkolny zakończyły jeszcze dwie grupy: ,,Biedroneczki’’ i ,,Pszczółeczki’’. Wszystkie dzieci otrzymały na pamiątkę drobny upominek oraz dyplom. Serdecznie dziękujemy rodzicom i osobom działającym na rzecz przedszkola za współpracę. Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji i do zobaczenia.

Aneta Burakowska