Serwis będący interaktywną, baśniową krainą, po której mali goście mogą beztrosko „chodzić”  i odkrywać przeróżne miejsca łącząc zabawę z nauką. Każda zabawa kryje w sobie edukację.

900 darmowych gier z edukacji polonistycznej dla uczniów szkół podstawowych i przedszkoli. Wybierz swój poziom i ucz się razem z nam.

Główną ofertą serwisu Matematyczne Zoo są zadania do rozwiązywania online, przedstawione w formie ponad 300 zadań-gier uporządkowanych tematycznie, według klas i działów tematycznych jakie kolejno realizowane są w szkołach i przedszkolach.

Witaj na naszej stronie! Szukasz inspiracji do zabaw z dzieckiem? Potrzebujesz materiałów edukacyjnych dla swoich podopiecznych? Zapraszamy do korzystania z naszych kolorowanek i szablonów do pobrania. Znajdziesz tu również linki do gier edukacyjnych i materiałów video.

Strona poświęcona edukacji.

Strona na której znajdziesz liczne zagadki logiczne i matematyczne, łamigłówki, a także quizy, Test IQ i recenzje gier planszowych.

Portal „Rozwój dziecka” jest źródłem pożytecznych informacji. Wskazówki i zadania zamieszczone na stronie przeznaczone są dla najlepszych rodziców na świecie, ponieważ pomagają im uszczęśliwić dzieci, wybierając właściwą drogę do ich rozwoju.

Ta strona stworzona została z myślą o tych, którzy poszukują materiałów, inspiracji i kreatywnych pomocy dydaktycznych.

Wielka księga kolorowanek online dla każdego.

Kreatywny, inspirujący blog, a na nim: pomysły na zabawy, instrukcje krok po kroku, DIY a wszystko kręci się wokół dzieci!

Bajki do słuchania dla dzieci. Nasze bajki za sprawą wyjątkowych ilustracji i cudownych głosów lektorów przeniosą Was w świat fantazji i literatury.

Materiały dydaktyczne do druku dla nauczycieli przedszkola i nauczania wczesnoszkolnego. Darmowe szablonu do druku.

Blog dla nauczycieli przedszkolnych i wczesnoszkolnych, o zabawach dla dzieci, przydatnych gadżetach i pomysłach na zajęcia.

Piosenki dla dzieci z przedszkoli i szkół. Znane i lubiane przeboje, zagrane i zaśpiewanie na nowo z kolorowymi teledyskami oraz nowe, autorskie piosenki stworzone specjalnie dla dzieci przez profesjonalnych muzyków i kompozytorów.