konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny „Pani Jesień”

Z inicjatywy nauczycieli Publicznego Przedszkola Dzieciątka Jezus w Mławie zorganizowano przedszkolny konkurs plastyczny, w którym udział wzięły dzieci wraz z nauczycielami ze wszystkich trzech grup wiekowych tj. 3, 4 i 5 latki. Tematem prac konkursowych była „Pani Jesień”.

Przedszkolaki pod kierunkiem swoich Pań wychowawczyń z wielkim zaangażowaniem pracowały i tworzyły postać  jesieni ubierając ją w różne dary, które wcześniej  dzieci  ze swoimi  rodzicami gromadziły w przedszkolnych „Kącikach przyrody”. Wszystkie prace wyszły bardzo piękne i zdobią nasze przedszkole na stworzonej wystawie pokonkursowej.

Każda z grup została nagrodzona i otrzymała od organizatorów upominki  do wspólnej zabawy w swoich salach.

Anna Tuchcińska