Wizyta ,, Pszczółek” w Bibliotece

26 kwietnia grupa ,,Pszczółki” wybrała się do Biblioteki Pedagogicznej. Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Zdecydowana większości dzieci była pierwszy raz wśród tylu książek. Panie bibliotekarki przygotowały się na naszą wizytę: przeczytały bajkę, zaprezentowały serię książek ,,Czytaj z Albikiem” – ta pozycja bardzo przypadła dzieciom do gustu. Okazało się, że w bibliotece nie tylko wypożyczamy książki i korzystamy z czytelni, ale i jest mnóstwo atrakcji – tablica ineraktywna oraz najlepszy na świecie, w każdej ilości i wszędzie gdzie tylko jest w posiadaniu – Magiczny Dywan.. Na zakończenie spotkania w bibliotece dzieci podziękowały pani bibliotekarce za oprowadzenie po świecie książki. Każdy przedszkolak wyszedł z biblioteki z uśmiechem na twarzy i pełen wrażeń.

Grażyna Majewska