X Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Konkurs Kolęd i Pastorałek
Tuż po Nowym Roku w naszym przedszkolu odbył się X Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Śpiewajcie i grajcie Mu”. 4 stycznia o godz. 10:00 do naszego przedszkola zawitały dzieci 5 – i 6- letnie z mławskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych.  W odświętnych strojach, uśmiechach na twarzy oraz świątecznym klimacie 13 uczestników zaśpiewało kolędę lub pastorałkę. Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji śpiewania kolęd, a także zaprezentowanie umiejętności wokalnych. Dzieci pod kierunkiem wychowawców oraz rodziców przygotowały się dzielnie do konkursu. Wszyscy pięknie zaśpiewali, czego wynikiem było trudne głosowanie naszego jury. 
Wszystkie dzieci dostały dyplomy oraz drobne upominki za udział w konkursie. Zostało przyznane 6 nagród rzeczowych w dwóch kategoriach wiekowych:
5-latki:
I miejsce- Barbara K.
II miejsce- Zofia L.
III miejsce- Tymoteusz M.
6-latki:
I miejsce-  Hanna B.
II miejsce- Franciszek S.
III miejsce- Hanna R.
Wszystkim dzieciom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.